Navigace: | Hlavní menu | Obsah stránek |

Právě si prohlížíte: Úvod » Historie firmy »

[privateweb:submenu/cs]:

Úvod


Přihlášení


Registrovat

Hledat


Newsletter

Novinky

Kontakt

RAINBOW DISPLAY SYSTEMS s.r.o.
Rokycanova 2798
530 02 Pardubice
Česká republika

Telefon : (+420) 466 412 891
Mobil  : (+420) 602 416 963
e-mail : info@rainbow-display.cz

Historie firmy

 
1988 – založení firmy Rainbow Display Systems Australia v australském Melbourne.

Skupina firem Rainbow International působí na světovém trhu v oblasti výstavnictví a přenosných výstavních systémů již téměř dvacet let. V Austrálii se stala největší a nejdynamičtější firmou v této oblasti. Hlavní kancelář v Melbourne zabezpečuje veškerý servis pro své partnery na celém světě.

1992 – firma Rainbow International zahájila program rozšíření prodejní sítě na všechny kontinenty.

1994 – založena firma Rainbow Display Systems s.r.o. v České republice
Firma se stala centrem pro střední a východní Evropu a je zásobována z velkého skladu poblíž Pardubic. Během několika málo let se díky kvalitě svých výrobků a poskytovaným službám 24 hodin denně stala největší firmou v ČR v oblasti přenosných výstavních systémů.

2001 – nové sídlo Rainbow International v Melbourne
V tomto roce se Rainbow International přestěhovala do nového komplexu, odkud jsou centrálně řízeny veškeré její aktivity.

2002 – modernizace zařízení v České republice
S nákupem nových zařízení na předtiskovou přípravu (MAC G4), velkoplošný digitální tisk (HP5500) o šíři 150cm a laminovacího stroje GBC Titan o šíři 165cm pro teplou i studenou laminaci došlo k výraznému zkrácení dodací doby systémů s grafickými motivy na dobu zhruba 2 dnů i v šířích nad 120cm.

2004 – vstup ČR do EU
Se vstupem České republiky do Evropské Unie došlo k rozšíření skladových prostor a k zahájení distribuce výrobků Rainbow ze skladu poblíž Pardubic i do zemí EU.

2005 –„české děti“ převzaty pro celosvětovou kampaň
Česká reklamní kampaň s motivy českých dětí – „ i my Vám můžeme udělat radost“ byla převzata centrálou a s touto kampaní se tedy můžete setkat nejen na našich, ale i na centrálních australských stránkách.

2008 - firma Rainbow zaznamenává velký růst nejen v ČR, ale i v celém světě. Dochází k renovacím a vylepšováním našich výrobků. Jako jediní výrobci na světě nabízíme rolovací systémy o šířích 2,4 m a více.

2009 - přestěhovali jsme se do větších kancelářských i skladových prostor, které nám umožňují mít větší skladové zásoby a téměř okamžitě tak uspokojit daleko větší požadavky klientů. Zakoupili jsme též další velkoplošnou tiskárnu EPSON STYLUS PRO GS 6000. Tato ekosolventní technologie přínáší nové možnosti, jako například oboustranný potisk rolet. Nabízíme tak širší škálu materiálů pro vnitřní i venkovní použití. Ceny jsou nižší, kvalita a rychlost vyšší!

2010 - zakoupili jsme řezací plotr Mutoh Kona 1400, rozšířili jsme tím tedy naši činnost o výrobu samolepek, nabízíme vyřezání samolepících foliíí různých tvarů, polepení výloh, aut apod.

2014 - Nabízíme zažehlení reklamního textilu, pořídíli jsme si speciální zažehlovací lisy. Máme k dispozici širokou škálu folií a možností, jak vyrobit Váš reklamní textil, co nejefektivněji. Kvalitní reklamní textil dovážíme z Německa. Zakoupili jsme horkovzdušnou pistoli a další potřebné vybavení k polepování výloh a polepování aut. Nabízíme rámování obrazů.


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: