Navigace: | Hlavní menu | Obsah stránek |

Právě si prohlížíte: Tisk a další služby »

[privateweb:submenu/cs]:

Přihlášení


Registrovat

Hledat


Newsletter

Novinky

Kontakt

RAINBOW DISPLAY SYSTEMS s.r.o.
Rokycanova 2798
530 02 Pardubice
Česká republika

Telefon : (+420) 466 412 891
Mobil  : (+420) 602 416 963
e-mail : info@rainbow-display.cz

Tisk a další služby

Grafické studio – Tisk – Výroba samolepek, vizitek, lepení výloh, polep aut, potisk triček, čepic - Výroba ID karet - Laminace

 

Zaručujeme 100% kompletní servis. Nabízíme nejen kompletní dodávku výstavních přenosných systémů, ale
i tisk bannerů různých velikostí, velkoplošných fotografií, výrobu tvarově samolepek s tvarovým ořezem, reklamních tabulí, vizitek, prospektů, brožur, letáků, potisk triček, polepíme auta, výlohy i celou Vaši prodejnu!

 

Grafické studio – jsme schopni Vám navrhnout grafické ztvárnění dle Vašich představ.
Grafický návrh Vám provedeme z Vámi dodaných digitálních dat, nascanováním z Vámi dodaných tištěných materiálů,
z obrázků zakoupených ve fotobance, nebo případně můžeme Vaše výrobky nafotit. Kompletní předtiskovou přípravu zpracováváme v programech od firmy Adobe (Creative Cloud). Veškeré grafické návrhy Vám pošleme ke korekturám
e-mailem, popřípadě k ověření barevnosti Vám zašleme finální náhled vytisknutý na již skutečném, Vámi vybraném materiálu.

Tisk – velkoplošný digitální tisk realizujeme na velkoplošných tiskárnách Epson SureColor S806010 do šíře 160 cm. Tiskneme na širokou škálu materiálů pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme i výrobu samolepek, vyřezání samolepicích foliíí různých tvarů na řezacím plotru Graphtec CE6000-120 Plus. Dále také vyrobíme na přání vizitky, prospekty, brožury, letáky, kalendáře, polepíme výlohy, celou Vaši prodejnu.

Výroba tvarově oříznutých samolepek, potisk triček, čepic, polepení výloh, výroba brožur – vytvoříme Vám dle Vašich představ grafický návrh samolepek, vizitek, brožur, potisku na trička a ve velmi krátké době vše vyrobíme. Dále nabízíme rámování obrazů, polepení výloh a automobilů.

Laminace – 
ochrana Vašeho tisku je zaručena laminací. Laminovací stroj GBC Titan zvládá laminaci do šíře 165cm. Jde
o zařízení jak pro teplou tak i studenou laminaci. Opět si můžete zvolit z lesklých, matných či odolných matných laminátů na bázi podlahového lamina.

Kompletace – výsledný produkt Vám zamontujeme do jakéhokoli typu z námi dodávaných přenosných systémů nebo Vám tisk můžeme nalepit na Vámi zvolenou desku. Bannery Vám opatříme ekologickými plastovými oky. V aplikacích, které jsou určeny pro zavěšení na zeď používáme rámečky Nielsen, kde si můžete zvolit z velké barevné i typové škály. Nejen magnetické pásy na stěny Ultra řežeme na přesné řezačce KEENCUT Evolution 310cm

Výroba potisků na trička – široká škála nažehlovacích folií umožňuje vytvořit na tričku, mikině, čepici téměř vše od Vašeho loga až po různé obrázky, čí modní kreace. Reklamní textil nabízíme od firmy Malfini a James&Nicholson. Potisk zažehlíme 

i na počkání. Zpracujeme Vám jakýkoliv motiv a zažehlíme na Vámi vybraný textil. Používáme nažehlovací lis Clam Press
a speciální lis na čepice. 

Do svého sortimentu jsme nově zařadili potisk plastových karet na tiskárně Evolis. Ty jsou určené pro docházkové
a přístupové systémy, identifikaci návštěvníků, jako členské a klubové průkazy, cenovky ke zboží, a jiné.Naši pracovníci Vám rádi pomohou s výběrem materiálů a dle Vaší specifikace Vám během chvíle zkalkulují cenu na konkrétní zakázku.

Dodací doba tištěných produktů se u nás pohybuje v řádu hodin, maximálně několika dní.

Pro více informací o našich produktech nás kontaktujte na info@rainbow-display.cz


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: